Informace o domu - Kosmonautů č.p. 3972 v Chomutově

jedná se o dům v ulici Kosmonautů č.p. 3972 - starší bytovou zástavbu, cihlový dům, ve vchodě je 9 bytů, na každém patře 3 byty. Dům je situován v jedné z nejlepších lokalit v Chomutově - ve velmi klidné a hezké lokalitě "Vinohrady" - cca 10min. pěšky do centra města, 10min. na Kamencové jezero nebo do lesoparku, 3 minuty od Gymnázia. 20 metrů od domu je autobusová zastávka MHD.
V přízemí domu jsou sklepy a nebytové prostory. Nebytové prostory mají vlastní vchod.
V domě byly nedávno zrekonstruovány interiéry - chodby, dlažba na chodbách, nové vchodové dveře... a v roce 2014 byl celý dům zateplený s novou fasádou, byla položena nová dlažba na balkónech.
Ve vchodě je instalovaný kamerový systém.

Před domem je oplocený pozemek.

V domě bydlí jen slušní lidé, žádní "nepřizpůsobiví" a na toto opravdu velmi dbáme....

Nájemní smlouvy pro byty jsou sepisovány na dobu jednoho roku s tím, že pokud nedochází k prodlením s platbami nájemného, nájemní smlouva se prodlouží na další rok. Tento systém je zaveden kvůli případným neplatičům nájemného. Pro nebytové prostory jsou smlouvy sepisovány na dobu neurčitou.

U pronájmu bytů požadujeme složení vratné kauce ve výši dvou měsíčních plateb, tato vratná záloha je zakotvena v nájemní smlouvě a bude navrácena v případě ukončení nájemní smlouvy.

Vyúčtování záloh vodné-stočné, topení, spol. el. je prováděno vždy jednou ročně.

Preferujeme dlouhodobý pronájem.
V případě zájmu nás kontaktujte na uvedených telefonech, nebo e-mailu.

V domě používáme internet od providera CCINTERNET, linka je zavedena do bytu, stačí ji aktivovat.

odkazy:


Jestli chcete vidět fotografie domu, klikněte zde: fotografie domu

<< Zpět